Söök ja jook

Söök ja jook

Hommikusöök sisaldub hinnas vastavalt hinnakirjale majutusel Peamajas, Männimajas või kämpingutes.  Lõuna- ja õhtusöök (s.h. pidulik) võimalik tellida koos majutuse broneeringuga.

Pilliroo rannabaar

Peale rannamõnusid, jalutuskäiku muulil või aktiivseid tegevusi puhkealal on mõnus lõõgastuda Pilliroo rannabaari juures otse järve kaldal. Pakume külastajatele suupisteid, maiustusi ning keelekastet.

Toitlustus gruppidele

Gruppidele pakume ettetellimisel kohalikust toorainest maitsvat menüüvalikut. Suudame oma köögiga toitlustada kuni 500 külalist. Lisaks traditsioonilistele roogadel on võimalik pakkuda ka erineval kujul Võrtsjärvest püütud kalast valmistatud toite.

Grillvannid/suitsuahi

Kui soovid ise oma söömaaja vabas õhus valmistada, laenutame Sulle selleks vajalikud tarbed (grill, restid, süsi, vardad). Grillvanni rent koos puudega kuni 3h on 6 €, väikese grilli rent koos söega 3 €.

Miniköök

Pakume oma külalistele võimalust kasutada keskuse minikööki. Köögis on olemas elektripliidid, külmikud, kraanikausid ning nõud. Miniköögi kasutamine on kõigile majutujatele (ka telkijad) tasuta.