fbpx
Menüü

SUVEPÄEVAD JA KOOLITUSED

Vaibla Puhkekeskuses on kõik vajalik, et korraldada meelejäävad suvepäevad, seminarid, koolitused, perepuhkus või koolilõpureis. Kaunis loodus ja vabam õhkkond mõjuvad inspireerivalt ning nii mõnedki head ideed on just siit alguse saanud.

Meie eesmärgiks on pakkuda teile meeleolukat ja meeldejäävat keskkonda ürituste korraldamiseks võrratu Võrtsjärve kaldal.

SUVEPÄEVAD

Suvepäevadel saab osaleda kuni 700 inimest.
Lisaks puhkekeskusele on ruumi küllaga telkijatele rannaalal ja männimetsa all.

– Peamaja 2-6-kohalistes avarates ja valgusküllastes tubades on rõdu või terrass, kust avaneb vaade võrratule Võrtsjärvele. Igas toas on eraldi tualettruum duššiga.
– Peamajast veidi eemal männimetsa all asuvad 5- kohalised kämpingud. Majutades kokku kuni 50 inimest.
– Lisaks on järvekaldal piiramatud telkimisvõimalused ja karavaniparkla.

Loe MAJUTUSE kohta lähemalt SIIT.

TOITLUSTUSE osas pakume menüüd suvepäevadeks Teie soovidest lähtuvalt.

– Lisaks traditsioonilistele roogadele pakume ka erineval kujul Võrtsjärvest püütud kalast valmistatud toite ja värsket suitsukala.
– Samuti on järverannas avatud kiosk, kus müügil jäätis, karastusjoogid ja snäkid.

Soovi korral oleme valmis teile pakkuma täisteenust koos päevaste ja õhtuste tegevustega ning muusikaliste meelelahutustega.

Vesijalgrataste ja aerupaadi laenutus
Rannavõrkpall ja paintball
– Kalapüük
Kalahõrgutiste õpiköök ja kalasuitsutamise õpituba
– Kalepurjeka lõbusõidud Võrtsjärvel
– Hiiglaslik malemäng värskes õhus
– Erinevad meeskonnamängud koostöös Elamuspangaga
– Elav muusika, ansambel, DJ, päevajuht, ürituste läbiviija lastele

Loe TEGEVUSTE kohta lähemalt SIIT.


SEMINARID JA KOOLITUSED

Seminaride ja koolituste korraldamine Vaibla Puhkekeskuses on tõeliselt ainulaadne.
Sobime oma eraldatuse, suurepärase looduse ning kompaktse paiknevuse poolest nii suviste seminaride ja suvekoolituste, kui ka privaatsemate kohtumiste paigaks.

Peamajas on 2 erineva suurusega saali koos ekraani ja pabertahvliga:
KAMINASAAL I korrusel kuni 70-le
SEMINARISAAL II korrusel kuni 35-le

SEMINARIPAKETT

– Seminaripakett kuni 70-le inimesele ööbimisega
– Seminariruumi rent
– Maitsevesi kogu seminari vältel
– Saabumisel tervituskohv
– 2 kohvipausi küpsiste või puuviljadega
– Kahekäiguline lõunasöök
– Kahekäiguline õhtusöök
– Hommikusöök

Lisaks tavapärasele saalikoolitusele on meil võimalus Teile TÖÖTUBADEKS pakkuda –

– Õueterrass – katuse ja lavaga 150 m2 suurune õueterrass kuni 300-le
– Grillpaviljon – järve kaldal paiknev elektriga varustatud grillpaviljon mahutab 25-50 osalejat
– Rannapaviljon – sobilik just väiksemate rühmade jaoks, kuna mahutab 10-15 osalejat
– Männiplats – värskes õhus vahetult männimetsa all paiknev plats mahutab 50-70 osalejat ning sobib suurepäraselt nii koolituste, kui seminaride läbiviimiseks.
– Valida on mitmesuguste grupimenüüde ja kohvipauside vahel.
– Tulemusliku päeva lõpus saab nautida saunamõnusid ja jalutuskäiku muulil.


KÜSIMUSED JA VASTUSED

 • Miks korraldada suvepäevad Võrtsjärve ääres?

  Ettevõtte suvepäevad on paljudes firmades traditsiooniline sündmus, et pakkuda oma töötajatele lõbusat ja lõõgastavat aega väljaspool töökeskkonda. Lisaks võivad suvepäevad aidata kaasa uute ideede ja algatuste tekkele, kuna töötajad saavad koos veeta aega ja jagada oma mõtteid.

  Suvepäevade korraldamiseks on palju erinevaid võimalusi, sõltuvalt eelarvest ja töötajate arvust. Milliseid võimalusi pakub selleks Vaibla Puhkekeskus ning miks pidada oma firma suvepäevad Võrtsjärve ääres?

  Vaibla Puhkekeskus pakub kauni Võrtsjärve ääres firmapidusid, meeskonnaüritusi, seminare ja erinevaid koosolemisi juba eelmise sajandi 90ndatest. Lisaks pikaajalisele kogemusele majutuse vallas on kompleksis ka seminari- ja toitlustusruumid ning soovi korral võimalus ka muid tegevusi korraldada. Oma eraldatuse, suurepärase looduse ja kompaktse paiknevuse poolest sobib koht nii seminaride ja suvekoolituste kui ka privaatsemate kohtumiste paigaks.

  Suvepäevad Lõuna-Eestis ja üritused Viljandi maakonnas

  Igasugused üritused Lõuna-Eestis pakuvad võimalust avastada sealset ümbrust. Olgu selleks ettevõtte suvepäevad, aastavahetus Viljandis või midagi muud – Lõuna-Eesti pakub midagi kõigile külastajatele.

  Viljandi maakond on kuulus oma pärimuskultuuri ja kontsertide poolest. Hansapäevad, Viljandi pärimusmuusika festival, Viljandi järve jooks, Suure-Jaani muusikafestival, Karksi meefestival on vaid mõned mainimist väärt üritused Viljandi maakonnas.

 • Miks korraldada firmaüritus Vaibla Puhkekeskuses?

  Firmaürituste korraldamisel tuleb valida sobiv koht, leida tegevused, tagada söök ja jook ning meelelahutus. Kas seda kõike saab tõesti ühest kohast? Jah, saab!

  Kaunis loodus ja vabam õhkkond Vaibla Puhkekeskuse territooriumil mõjuvad inspireerivalt, millest tulenevalt on nii mõnedki head ideed ja projektid just siit alguse saanud. See on parim paik, kui soovid meeleolukat ja meeldejäävat keskkonda ürituste korraldamiseks võrratu Võrtsjärve kaldal. Vaibla Puhkekeskuse territoorium jaguneb erinevateks piirkondadeks, mis annab võimaluse olla suure seltskonnana kõik üheskoos või viia vajadusel läbi samaaegseid tegevusi erinevates gruppides teineteist segamata.

  ● Rannaala (liivarand, rannavolle, laste mänguväljak, külakiik, Pilliroo rannakiosk)
  ● Lõkkeplats koos grillpaviljoniga
  ● Karavaniplats
  ● Telkimisala
  ● Majutuskompleks koos lipuväljakuga

  Rannaalalt algab kivisillutisega promenaad, mis lõpeb muuli tipus asuva kunagiste energeetikutest muulirajajate auks püstitatud Energiasambaga. Samba ümber paiknevad hiljuti rajatud kalastuskohad ja istekohad suurepärase järvevaate ning päikesetõusu ja -loojangu nautimiseks. Promenaadi algusesse jääb hiljuti valminud rannapaviljon, kus istudes saab jälgida nii lindude kui ka järves sulpsu löövate kalade tegemisi. Aktiivsematele puhkajatele on rannas:

  ● vesirataste ja paatide laenutus
  ● randumissild külalispaatidele ja võimalus oma paati vette lasta või välja tõmmata
  ● tantsu- ja lõkkeplats koos grillpaviljoniga
  ● võrkpalliplats, külakiik ja laste mänguala
  ● Pilliroo rannakiosk, kus pakutakse suupisteid, jäätist ja karastusjooke

  Tegevused Meeskonnatöö arendamiseks

  Üks parimaid meeskonnavaimu tõstmise viise firmaüritustel on erinevad meeskonnatöö tegevused, mis aitavad tugevdada tiimiliikmete omavahelist suhtlust ja koostööoskusi. Selleks saab Vaibla Puhkekeskuses korraldada tiimiüritusteks erinevaid meeskonnamänge koostöös päeva- ja õhtujuhi ning Elamuspangaga.

  Kui suvepäevad tähendavad ettevõtte jaoks ka koolitusi ja seminare, siis on Vaibla Puhkekeskus samuti õige koht. Võrtsjärve põhjakaldal asuvas puhkekeskuses on erinevaid võimalusi, et ettevõtte või organisatsiooni vajadustele vastav koosolemine korraldada.

  Peamajas on kaks erineva suurusega saali: Kaminasaalis on ruumi kuni 70-le inimesele, Kaptenisillale mahub kuni 35 inimest. Väiksemate töötubade ja rühmatööde läbiviimiseks on rannaalal kaks paviljoni: järve kaldal paiknev elektriga varustatud grillpaviljon mahutab 25–50 osalejat, väiksemate rühmade jaoks sobilik rannapaviljon mahutab 10–15 osalejat. Lisaks on puhkekeskuses mitmeid privaatsemaid istumiskohti, kus grupitöid teha. Vihmaste ilmadega pakub kaitset 200-ruutmeetrine katuse ja lavaga väliterrass ning sama suur põranda ja lavaga peotelk.

 • Millised on puhkekeskuse majutusvõimalused?

  Kõige olulisem suvepäevade, koolituste ja seminaride korraldamisel on koht, kus ettevõtmine toimub. Lõuna-Eesti ühes suuremas, Vaibla Puhkekeskuses saab ettevõtte suvepäevi pidada kuni 700 inimest. Majutuseks on puhkekeskuses erinevaid võimalusi:

  ● Puhkemaja 2–6-kohalistes avarates ja valgusküllastes tubades on rõdu või terrass, kust avaneb vaade võrratule Võrtsjärvele. Igas toas on eraldi tualettruum duššiga.
  ● Puhkemajast veidi eemal männimetsa all asuvad 5-kohalised kämpingud, majutades kokku kuni 50 inimest.
  ● Aiaga piiratud telkimisplats võimaldab soodsat ööbimist värskes õhus otse Võrtsjärve rannal.
  Puhkekeskuse territooriumi liigendatus võimaldab ka väiksematel seltskondadel privaatsemalt oma ettevõtte suvepäevi ja seminare läbi viia.

 • Mida pakutakse söögiks ja meelelahutuseks?

  Söök ja jook

  Oluline on mõelda ka söögi ja joogi peale. Toitlustuse pakkumisel koostab Vaibla Puhkekeskus suvepäevadeks menüü, mis lähtub külastajate soovidest. Lisaks traditsioonilistele roogadele pakutakse erineval kujul Võrtsjärvest püütud kalast valmistatud toite ja suitsukala. Toitlustus Vaibla Puhkekeskuses lähtub kõigi osalejate vajadustest (nt erinevad eelistused, toiduallergiad, taimetoidud jne).

  Suurematel toiduhuvilistel on võimalus osaleda kalahõrgutiste õpiköögis ja kalasuitsutamise õpitoas. Rannas on ilusate ilmadega avatud kiosk, kus pakutakse snäkke, jäätist ja karastusjooke.

  Meelelahutus

  Kunagi ei saa unustada ka suvepäevade päevastele tegevustele järgnevat õhtust meelelahutust. Väga tihti renditakse peomaja või peoruumid, et nendes läbi viia meeskonnaüritusi või pakkuda meelelahutust töökollektiivile. Vaibla Puhkekeskus on ka selle poolest suvepäevade pidamiseks ideaalne koht. Siin saab omavahel ühendada meeskonnaüritused ja suvepeod.

  Iga tõelise suveürituse või -festi juurde kuulub ka muusika. Vaibla Puhkekeskus on valmis pakkuma täisteenust koos päevaste ja õhtuste tegevustega ning muusikalise meelelahutusega. Puhkekeskus pakub vajadusel ka päeva ja õhtu juhtimist.

  Rannas tekib peomeeleolu iseenesest – vesi, avarus, ilus ilm ja meeldivad kaaslased. Soovi korral saab peotelgi paigutada otse muulile, kust avaneb lõputu vaade Võrtsjärvele, või peita see kõrkjate äärde kinnisele territooriumile, kus saab pidutseda privaatselt omas stiilis ja ajas.

  Suvepäevade pidamiseks on Vaiblas erinevaid teemasid: „Mereröövlid“, „Retropidu“, „Merepidu“, „ABBA“, „Pioneerilaager“, „Puhkekodu“ jpm.

 • Millised on võimalused vaba aja veetmiseks?

  Samuti tuleks mõelda, milliseid tegevusi suvepäevadel korraldada. Firmapäevade korraldamiseks on parim koht, mis tagab majutuse, aga ka piisava ruumi kõigi teiste planeeritavate tegevuste ja meelelahutuse jaoks. Oluline on arvestada, et kõigile osalejatele leiduks midagi meelepärast.

  Vaibla Puhkekeskus pakub selleks palju erinevaid võimalusi: vesijalgrataste ja aerupaadi laenutus, rannavõrkpall, kalapüük, paintball ja kalepurjeka lõbusõidud (ettetellimisel), malemäng värskes õhus, saunamaja kaminaruumi ja mõnusa, õhtupäikesele avaneva terrassiga.

  Vaiblas on avastamisrõõmu nii matkajaile ja loodussõpradele kui ka kultuuri- ja ajaloohuvilistele. Lisaks puhkekeskuse enda poolt pakutavatele vaba aja veetmise võimalustele on nii mõndagi huvitavat avastada ka omal käel. Siin selleks mõned vihjed:

  ● Purjetamine vanaaegsel kalepurjekal
  ● Mustjärve ja Tamme paljandi matkarajad
  Alam-Pedja looduskaitseala
  Võrtsjärve külastuskeskus
  Võrtsjärve järvemuuseum, kus saab näha Eesti järvedes ja jõgedes esinevaid kalu, veetaimi ja põhjaloomi
  Rannu mõisapark
  Rõngu vasall-linnus
  ● Ahuoja rändrahn ehk Kalevipoja tool
  ● Meleski klaasivabrik ja klaasimuuseum