fbpx
Menüü

VAIBLA PUHKEKESKUSE

TEENUSED JA TEGEVUSED

Vaibla Puhkekeskus on suurepärane koht, kus laste või sõpradega järvel paadiga sõita ja kalastada, veeta perepuhkust, korraldada oma meeskonnale tore seminar või suvepäevad.


Puhkeala palistab kaunis järverand, kus suvisel ajal saab Võrtsjärves veemõnusid nautida ja päikesepaistel D-vitamiini varusid täiendada. Parimaks kohaks argipäeva pingeid maandada on külastajate seas osutunud muuli tipus paiknev Energiasammas, mille ümber paiknevatel pinkidel istudes ja võrratu Võrtsjärve energiat ammutades saab boonuseks õhtuti ka päikeseloojangu võlu.

Lisaks majutusele pakub Vaibla Puhekeskus oma külastajatel  nii toitlustust kui
aktiivseid tegevusi:

SAUN – puhkekeskuse siseõuel asetseb palksaun koos terrassiga
PAADISADAM JA PAADIRENT – võimalus kasutada sadamat või rentida sõude-
ning pedaalpaate.
TOITLUSTUS – külaliste käsutuses on miniköök ja grillimisvahendid. Avatud on kiosk ning väliterrass ning ettetellimisel pakume ka toitlustust gruppidele.
AKTIIVSED TEGEVUSED
 – pakume oma külastajatele aktiivseid tegevusi nii
veel kui maal. Tutvu meie võimalustega ja küsi julgelt lisainfot. Aitame Sind
suurima heameelega.

SAUN

SAUNAMAJA hind kuni 5-le inimesele, 1 h

20 €

Puhkekeskuse siseõuel asetseb saunamaja koos terrassiga, mis mahutab
kuni 10 – 15 külalist. Saun on hubane ja täpselt see, mida vajab iga tulihingeline saunasõber, et lõdvestuda ning nautida meeldivaid elamusi.

SAUNAMAJA hind alates 5-st inimesest, 1 h

40 €

Alates 3-ndast tunnist on tunni hind 30 €.

Puhkekeskuse siseõuel asetseb saunamaja koos terrassiga, mis mahutab
kuni 10 – 15 külalist. Saun on hubane ja täpselt see, mida vajab iga tulihingeline saunasõber, et lõdvestuda ning nautida meeldivaid elamusi.

SAUNARÄTIKU LAENUTUS

3 €

TOITLUSTUS

HOMMIKUSÖÖK

Hommikusöök sisaldub hinnas vastavalt hinnakirjale majutusel puhkemajas
või kämpingutes.

MINIKÖÖK

Majutuse hinnad sisaldavad miniköögi (elektripliidid, külmik, nõud, veekeetja, kohvikeetja) kasutamist, kus klient saab endale meelepärase eine valmistada.

PILLIROO RANNABAAR – Avatud ilusa ilmaga!

Peale rannamõnusid, jalutuskäiku muulil või aktiivseid tegevusi puhkealal on mõnus lõõgastuda Pilliroo rannabaari juures otse järve kaldal.
Pakume külastajatele suupisteid, jäätist, maiustusi ning keelekastet.

TOITLUSTUS GRUPPIDELE

Gruppidele pakume ettetellimisel kohalikust toorainest maitsvat menüüvalikut. Suudame oma köögiga toitlustada kuni 500 külalist. Lisaks traditsioonilistele roogadel on võimalik pakkuda ka erineval kujul Võrtsjärvest püütud kalast valmistatud toite.

GRILLVANNID/SUITSUAHI

al. 3 €

Kui soovid ise oma söömaaja vabas õhus valmistada, laenutame Sulle selleks vajalikud tarbed (grill, restid, süsi, vardad).

Väike grill koos söega 3 tundi 4 €
Väike grill ilma söeta 3 tundi 2 €
Grillvann koos puudega 3 tundi 8 €
Grillvann ilma puudeta 3 tundi 5 €
Grillsüsi 1 kott 12 €
Suitsuahi 4 tundi 10 €
Puuhalud grillimiseks 1 kast 5 €

PAADI LAENUTUS

AERUPAADI LAENUTUS, 1 h

8 €PEDAALPAADI LAENUTUS, 1 h5 €

Harrastuskalameestel ja paadisõiduhuvilistel on võimalik üürida aerupaate ja pedaalpaate.

PAADISLIPI KASUTUS, 1 kord

5 €

Külalised saavad oma paadi või veesõiduki vette lasta randusmissilla kõrval asuvast betoonslipist.

KAIKOHT PAADILE, 24 h

8 €

Vaibla Puhkekeskuse ees asuvas paadisadamas Võrtsjärve põhjakaldal on kohti nii väikesematele kui ka suurematele veesõidukitele.

ÕNGEKOMPLEKTI LAENUTUS, 4 h

5 €

Vaibla Puhkekeskuse ees asuvas paadisadamas Võrtsjärve põhjakaldal on kohti nii väikesematele kui ka suurematele veesõidukitele.

KALEPURJEKAGA SÕIT JÄRVEL

Hind kokkuleppel

Suurema seltskonnaga saab ettetellimisel liuelda järvel ja nautida ka kiiremat sõitu vanaaegsel kalepurjekal.

TEGEVUSED

AKTIIVSED TEGEVUSED

Sportlikumad puhkajad saavad mängida rannavõrkpalli või lauatennist, sõita aerupaadi või vesijalgrattaga, jalutada mitmekesise loodusega metsarajal, kus leidub magusaid metsamarju ning seenevalik on isuäratav.
Et ka lastel puhkuse ajal lõbus oleks on Vaibla Puhkealal lastele mänguväljak ja turnimiseks mändide vahel paiknev väike seiklusrada. Osavamad saavad issile ja emmele „matti“ teha õues suurte nuppudega malet mängides.
Põnevate elamuste eest Vaibla Puhkekeskuses hoolitseb elamusmängud.ee. Seiklusi ja meeskonnamänge leiab nii perele kui firmabossist IT meheni. Uuri lisa: elamusmangud.ee

KALASUITSUTAMISE ÕPITUBA

Õpitoa eesmärgiks on tutvustada osalejatele erinevate kalaliikide suitsutamiseks ettevalmistamise (rookimine, eelsoolamine jmt) ning kalasuitsutamise kui õpitoa võtmetegevuse tehnoloogiaid nii teoorias kui läbi omakäelise praktilise tegevuse.
Ühistegevusena suitsetatakse juhendaja poolt kaasavõetud suitsuahjus värskelt püütud siiga, koha, ahvenat ja lesta, jagatakse nippe eelsoolamise ja kalaliigiti sobiva suitsutamisaja ja temperatuuri kohta ning vahetatakse kogemusi erinevate ahjude ettevalmistamisest ja puhastamisest.

Hind kokkuleppel.

KALAROOGADE ÕPITUBA

Eesmärgiks on tutvustada ning pakkuda erinevaid kalaroogasid, mille valmistamisel saavad käe külge panna kõik õpiköökides osalejad. Ürituste käigus õpetatakse ning antakse nõu, kuidas muuta uimelised tõeliseks maiusroaks.
Valmistatakse 7-8 erinevat kalarooga. Koolituse menüü koosneb erinevatest kalaroogadest, mida pakutakse marineeritult, värskelt, küpsetatult, pirukates, supis ning veel sajal muul viisil. Roogade valmimise ajal räägitakse kokandusest ja kaladest üldisemalt. Kindlasti saavad kõik osalejad kõhud kõvasti täis ning tõenäoliselt jääb üle ka hilisemaks söömiseks.

Ühe õpiköögi kestvuseks on enamasti kuni 4 tundi. Grupi suurus 30- 100 in.
Hind kokkuleppel.

PAINTBALL

Eesmärgiks on pakkuda seikluslikku ja adrenaliinirohket meeskonnamängu. Mänguväljak asub puhkekeskuse lähedal ja on 3500 m3 suur ning asub kogu ulatuses katuse all, lisaks välimängu alad. Mänge korraldatakse ka öösel valgustatud mängukompleksis ning lisa naudingu saamiseks kostuvad mänguajal heliefektid. Paintballikeskuses on korraga ruumi kuni 60-le mängijale. Turniiri formaadis saame pakkuda teenust kuni 100-le inimesele.
Hind kokkuleppel.

VÕRTSJÄRVE RATTARADA

Ümber Võrtsjärve kulgeb märgistatud rattarada läbides Vaiblat. Rattaraja pikkus on 140 km ning on varustatud viitade ja infotahvlitega. Võrtsjärve rattaraja kaardi leiad siit.

LISAKS VEEL:

  • Lastele mänguväljak, madal seiklusrada mändide all, värvimislehed, hiiglaslik õuemale, lauatennis, koroona- ja lauamängud
  • Paadi- ja vesijalgrataste laenutus
  • Liivane suplusrand
  • Spordivahendite rent (petang, sulgpall)
  • Külakiik
  • Matkarada
  • Võrkpalliväljak
  • Erinevad meeskonamängud
  • Päevajuht, diskor ja soovi korral ka elav muusika

VAATAMISVÄÄRSUSED VAIBLA ÜMBRUSES

VABAAJA VEETMISVÕIMALUSED