fbpx
Menüü

PAKETID

Kalastuspakett „VÕRTSJÄRVEL NÄKKAB“

Vaiblas on võimalik oma kalapüügiõnne proovida paadiga järvele sõudes või otse muulilt, kus enne isaga kalale minekut saavad lapsed oma esimest kalapüügi kogemusi harjutada. 

Pakett “KESKNÄDALA ROMANTIKA”

Põgene argipäeva sagina eest kallimaga loodusesse Võrtsjärve äärde.

Pakett “JUHE SEINAST”

Kas oled mõelnud, et sooviks korra tõsiselt juhtme seinast tõmmata ning nautida taaskord inimeseks olemist. Kui tunned, et linnakära ja kiire elutempo on sinust võtnud viimast, siis see pakett on just Sinule.

Pakett “PÕLVKONDADE PUHKUS”

Puhka koos vanemate ja vanavanematega. 

Perepakett “PEREPUHKUS”

Kas oled pannud tähele, et lapsed käituvad külas paremini kui kodus? Sellepärast Vaibla Puhkekeskus kutsubki sind koos perega külla.

72 h 50 €

Pakett “SEMINAR”

Seminaride ja koolituste korraldamine Vaibla Puhkekeskuses on tõeliselt ainulaadne.

Pakett “KOOLILÕPUREIS”

Võta ette oma klassikaaslastega üks tore ja meeldejääv reis Võrtsjärve äärde.

PUHKUSEPAKETID – PEREDELE, PAARIDELE

Planeerides puhkust Eestis, soovitakse leida oma ootustele vastav majutuskoht ja huvipakkuvad tegevusvõimalused. Sellele mõeldes oleme loonud erilisi puhkusepakette Vaibla Puhkekeskuses. Saame pakkuda unustamatut puhkust ja koosviibimist Võrtsjärve ääres peredele, paaridele, kooli- ja töökollektiividele, sõpradele ja kalastushuvilistele.

Võrtsjärve on alati olnud populaarne kalastajate seas. Puhkusepakett “Võrtsjärvel näkkab” pakub kalastamisvõimalust pere või sõpradega. Lisaks majutusele kuulub paketi hinna sisse ka aerupaadi, kalastusõngede ja kala valmistamise tarvikute kasutamise võimalus.

Paaridele on saadaval romantikapakett “Kesknädala romantika”, mille hinna sisse kuulub aeru- või pedaalpaadi kasutamine ja piknikukorv. Romantilised vaated ja võimalus keskenduda teineteisele aitavad luua meeldejääva mälestuse ühisest puhkusest looduskaunis kohas.

Vaibla Puhkekeskuses on mitmekülgseid tegevusi eri vanuses pereliikmetele. Puhkama on oodatud lapsed koos vanemate ja vanavanematega. Lastel on võimalik ujuda liivarannas, turnida seiklusrajal, lõbutseda mänguväljakul, nautida sporditegevusi ja pallimänge. Perepuhkuse paketis on majutus avarates ja valgusküllastes peretubades vaatega võrratule Võrtsjärvele. Pakime piknikukorvi ja saate imetleda Võrtsjärve ilu pedaalpaadiga sõites. Perepaketis “Põlvkondade puhkus” on ühistegevustena võimalik sõita paadiga, kalastada, mängida pallimänge ja petanki.

Pakett “Juhe seinast” sobib nii üksinda kui ka sõpradega reisijatele ning igaühele, kes soovib lõõgastuda ja tõeliselt puhata. Hinnas on avar kauni järvevaatega tuba, hommikusöök, piknikukorv ning tunnine aerupaadi laenutus.

Meie juures on olemas kõik võimalused ka karavaniga puhkuseks. Et peatumine Vaiblas kujuneks eriti meeldejäävaks, on saadaval eripakkumine 3 öö majutuse korral.

Lisaks tavapuhkajatele pakume suurepärast võimalust korraldada meie juures seminare ja koolitusi. Seminaripakett on saadaval ööbimisega kuni 70 inimesele, sisaldades lisaks ööbimisele seminariruumi renti, kannuvett ja kahte kohvipausi, tervituskohvi, hommikusööki ning kahekäigulist lõuna- ja õhtusööki.

SUUR PUHKEMAJA SÜNNIPÄEVADEKS JA ÜRITUSTEKS

Sündmuse planeerimisel on lisaks asukohale oluline majutusvõimaluste arv ja pakutavate teenuste valik. Eestis, aga ka Lõuna-Eestis – Tartumaal, Viljandimaal jm – on eri suuruse ja teenustevalikuga puhkemaju. Leidub palju kohti, mida on võimalik rentida 20-30  inimesega sünnipäeva tähistamiseks, ent suuremaid majutuskomplekse nagu Vaibla Puhkekeskus on vähem.

Vaiblas pakume majutust nii väiksematele kui ka suurematele seltskondadele. Meie juures on võimalik ööbida puhkemajas, kämpingutes, telkides – voodikohti on 120, telkides ööbimise võimalus on peaaegu piiramatu. Me suudame toitlustada kuni 500 inimest, kusjuures menüüs leidub lisaks tavapärastele toitudele ka Võrtsjärvest püütud kalast valmistatud toite ja värsket suitsukala.

Sündmuste läbiviimiseks pakume mitut erineva suurusega ruumi kasutamise võimalust.

● Peamaja esimese korruse kaminasaal mahutab kuni 70 inimest, teise korruse seminarisaal kuni 35 inimest. Olemas on ekraani ja pabertahvli kasutamise võimalus.
● 150 m² õueterrass on katuse ja lavaga ning mahutab kuni 300 inimest.
● Grillpaviljon asub otse Võrtsjärve kaldal ning mahutab 25–50 osalejat.
● Rannapaviljon on sobilik väiksemate rühmade jaoks, mahutades 10–15 osalejat.
● Männiplats on värskes õhus vahetult männimetsa all paiknev väljak, kuhu mahub 50– 70 osalejat.
● Suur 210 m2 kaetud põrandaga välitelk rannaalal.

Lisaks majutus- ja toitlustusteenusele pakume erinevaid tegevusi vaba aja sisustamiseks. Puhkekeskuse siseõuel asetseb palksaun koos terrassiga, mis mahutab korraga kuni 15 inimest. Külastajatele on loodud võimalused ka matkamiseks, pallimängudeks, paadisõidu nautimiseks. Lastele mõeldes on olemas mänguväljak ja seiklusrada.

Lisaks saame läbi viia kalasuitsutamise ja kalaroogade valmistamise õpitube, korraldada paintballi ning abistada päevajuhi, diskori või bändi leidmisel. Koostöös Elamusmängud OÜ-ga on võimalik korraldada meeskonnamänge, et koosviibimised oleksid tänu lõbusatele ühistele tegevustele veelgi meeldejäävamad.

Vaibla Puhkekeskus on üks Eesti suurematest puhkemajadest tänu laiale teenustevalikule, sobides rentimiseks mis tahes eesmärgil.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. NÕUSTUN